PentaGen

Novinky

Guided Annotation a KIDScore

Guided Annotation a KIDScore

Guided Annotation a KIDScore

Guided Annotation je poloautomatický vyhodnocovací systém, který dokáže ušetřit zásadní množství času oproti manuálnímu hodnocení embryí. To umožní embryologům být velmi efektivní a velmi rychle a zároveň kvalitně připravit data pro následné vyhodnocení pomocí KIDScore. Tento program je absolutní novinkou a je v oblasti všech PEM systémů naprosto jedinečný.

KIDScore D3/D5 je program, který umožní na základě morfokinetických dat s jasným propojením na klinická data (těhotenství) vybrat embrya s nejvyšším implantačním poteciálem a tím výrazným způsobem zvýšit úspěšnost při transferu 3. nebo 5.den. Tento výběr probíhá automaticky a ve zlomku sekundy zhodnocením morfokinetických dat všech hodnocených embryí a to pro každé jednotlivé embryo samostatně.

Oba tyto systémy jsou použitelné samostatně, nicméně jejich společným využitím se jejich přínos exponenciálně zvyšuje. Jsou kompatibilní pouze s TL systémem Embryoscope nebo Embryoscope+.

Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Více informací »