PentaGen

Novinky

NOVINKA EmbryoScope+

NOVINKA EmbryoScope+

EmbryoScope+ je v oblasti Time-Lapse technologií absolutní novinkou pro monitoring embryí, která zavádí zcela nové standardy v této oblasti.

 

Mezi jeho přednosti patří:

– dvojnásobná kapacita než jakýkoliv jiný systém na trhu – 15 kultivačních míst po 16ti embryích při velmi malých rozměrech přístroje (55x50x60 cm),

– integrován je zcela unikátní systém identifikace pacientek pomocí jedinečného čárového kódu, který zaručuje nejlepší prevenci záměny misek,

– vnitřní konstrukce EmbryoScopu+ zaručuje maximálně stabilní kultivační podmínky díky minimálním vnitřním rozměrům inkubátoru a absolutní minimalizaci kontaktu s vnějším prostředím při manipulaci s miskami při minimální spotřebě plynů CO2 a N2.

Přístroj je certifikován CE ve třídě IIa a je plně schválen pro provoz na IVF klinikách v běžném provozu. Součástí analyzačního softwaru může být KIDScore D3/D5, což je velmi sofistikovaný algoritmus, který výrazně zvyšuje úspěšnost cyklů kvalitnějším výběrem nejlepších embryí pro transfer.

 

Více informací naleznete naleznete na tomto odkazu.

Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Více informací »