PentaGen

MLPA

MLPA od MRC Holland

Konvenční MLPA

MLPA (Multiplex Ligation-dependent Probe Amplification) je unikátní metoda holandského výrobce MRC Holalnd umožňující detekci CNVs (delece/duplikace) v rozsahu od jednoho exonu až po celé chromosomy. V jedné reakci je možno detekovat až 60 různých lokusů. Pro semikvantitativní hodnocení úrovně metylace vybraných oblastí je pak možno použít metylačně-specifickou MLPA (MS-MLPA).

Vyhodnocení výsledků probíhá v unikátním softwaru Coffalyser.Net.

Princip metody: https://support.mrcholland.com/kb/articles/video-how-does-mlpa-work

 

Digitální MLPA

Poslední technologickou novinku v nabídce MRC Holland představuje digitalMLPA, která v sobě spojuje výhody klasické MLPA metodiky a Next-generation sekvenování.

Vyhodnocení výsledků umožňuje unikátní software Coffalyser digitalMLPA 

Princip metody: https://support.mrcholland.com/kb/articles/video-what-is-digitalmlpa

SALSA digitalMLPA probemix D001-C1 Hereditary Cancer Panel 1 umožňuje detekci exonových delecí nebo duplikací v 28 genech, které jsou spojeny s dědičnou predispozicí k tvorbě rakoviny prsu, vaječníků, kolorektálního traktu, žaludku, prostaty, slinivky, endometria nebo melanomu.

SALSA digitalMLPA probemix D006 Multiple Myeloma umožňuje detekci delecí a duplikací v klíčových genech mnohočetného myelomu.

SALSA digitalMLPA Probemix D007-X5 ALL umožňuje detekci delecí a duplikací v 52 specifických cílových genech a třech chromozomálních oblastech (5q, iAMP21 a PAR1), které jsou spojeny s akutní lymfoblastickou leukémií (ALL).

 

Nástroj AssayFinder pro snadné a rychlé nalezení MLPA testu: https://www.mrcholland.com/products

 

Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Více informací »