PentaGen

BRCA

Devyser BRCA NGS KIT (CE IVD)   

Jednoduchý a rychlý diagnostický kit pro detekci mutací v genech BRCA 1 a 2, validovaný pro genomovou DNA a FFPE bločky. Příprava knihovny jednoho pacienta v jediné PCR reakci.

Kit je validován pro NGS sekvenátory Illumina a je CE IVD certifikován.

 

Devyser HBOC NGS KIT (RUO)   

Jednoduchý a rychlý diagnostický kit pro detekci germinálních mutací ve 12 genech asociovaných s karcinomem prsu a ovárií u žen. Příprava knihovny jednoho pacienta v jediné PCR reakci.

Kit je validován pro NGS sekvenátory Illumina.

 

4bases HEVA screen (CE IVD)    

NGS kit pro detekci germinálních mutací v 22 genech asociovaných s HBOC a Lynchovým syndromem. Výčet vyšetřovaných genů odpovídá požadavkům zdravotních pojišťoven.

Kit je validován pro sekvenátory Illumina a Thermofisher a je CE IVD certifikován.

 

4bases BRaCA screen (CE IVD)  

NGS kit pro detekci mutací v genech BRCA 1, BRCA2a TP53 v germinálních (SNV, Indels, CNV) a somatických vzorcích (SNV, Indels).

Kit je validován pro sekvenátory Illumina a Thermofisher a CE IVD certifikován.

 

4bases BRAVO screen  

NGS kit pro detekci mutací v genech ATM, BRCA1, BRCA2, CDH1, CHEK2, PALB2, PTEN a TP53 v germinálních (SNV, Indels, CNV) a somatických vzorcích (SNV, Indels).

Kit je validován pro sekvenátory Illumina a Thermofisher.

 

4bases HECO screen  

NGS kit pro detekci mutací v genech APC, EPCAM, MLH1, MSH2, MSH6, MUTYH, PMS2 a STK11  v germinálních (SNV, Indels, CNV).

Kit je validován pro sekvenátory Illumina a Thermofisher.

 

SOPHiA Hereditary Cancer Solution (CE IVD)

NGS panely renomované švýcarské společnosti detekují kromě  BRCA1 a BRCA2 celou řadu dalších genů asociovaných s HBOC a Lynchovým syndromem. Výčet vyšetřovaných genů odpovídá požadavkům zdravotních pojišťoven.

Kity jsou validovány pro sekvenátory Illumina a Thermofisher.

 

Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Více informací »