PentaGen

Monitoring chimérismu

Monitoring chimérismu

Devyser Chimerism NGS (CE IVD)

Jednozkumavková NGS metoda poskytující rychlé a spolehlivé genotypování a monitorování chimérismu pomocí 24 InDel markerů u pacientů po transplantaci. Kompletní monitorování relapsu je možné díky vysoké citlivosti, přesnému měření a softwaru Advyser (CE-IVD), který usnadňuje sledování trendů chimérismu u pacientů.

Analýza chimérismu pomocí NGS umožňuje vysokou citlivost a přesné měření v širokém dynamickém rozsahu (0,05 – 100 %). Tím je dosaženo kombinace výhod citlivé analýzy PCR v reálném čase a přesností měření při vysokých úrovních chimérismu analýzou STR fragmentů.

 

Biotype Mentype® Chimera® (CE IVD)    

Mentype® Chimera® je kit detekující dvanáct vysoce polymorfních autosomálních markerů vhodných k analýze chimérismu po transplantaci kostní dřeně v jedné PCR reakci. Každá PCR reakce obsahuje také marker pro amelogenin. Kit je založen na fragmentační analýze na sekvenátorech ABI.

 

Biotype Mentype® DIPscreen® (CE IVD)    

Kit Mentype® DIPscreen umožňuje screening 33 delečních a 33 inserčních polymorfismů (DIP, INDELS) v jediné reakci. Společně s kitem Mentype® DIPquant se jedná o vysoce citlivý komplexní systém umožňující včasnou kvantitativní detekci remise maligních buněk v krvi pacientů po transplantaci kostní dřeně.

Pro vyhodnocení výsledků lze použít software ChimerisTM Monitor.

 

Biotype Mentype® DIPquant® (CE IVD)    

Kit Mentype® DIPquant umožňuje kvantitativní alelově-specifickou Real-Time PCR analýzu vybraných DIP markerů. V rámci kitu si lze vybrat z 57 delečních/inserčních polymorfismů (DIP, INDELS). Společně s kitem Mentype® DIPscreen se jedná o vysoce citlivý komplexní systém umožňující včasnou kvantitativní detekci remise maligních buněk v krvi pacientů po transplantaci kostní dřeně.

Pro vyhodnocení výsledků lze použít software ChimerisTM Monitor.

 

Biotype Mentype® DigitalScreen® (RUO) a Biotype Mentype® DigitalQuant® (RUO)

Kity pro genotypizaci a monitoring 21 InDel markerů pomocí droplet digital PCR.

Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Více informací »