PentaGen

POMALÉ MRAŽENÍ

Kryokonzervace embryí pomalým mražením i vitrifikací a kryokonzervace semene. Veškeré roztoky i příslušenství mají CE.

 

Freezekit Cleave

Kat. č. 10166

Roztoky pro zmražení embryí ve stádiu rýhování. FreezeKit™ Cleave je druhou generací zmrazovacích roztoků pro embrya od firmy Vitrolife. Inovované bylo nejen složení roztoků, ale také byl zjednodušen pracovní postup. Jako kryoprotektivum je použita sacharóza a pouze jeden roztok obsahuje také propylenglykol (propandiol). Roztoky dále obsahují humánní sérový albumin, gentamicin, hyaluronan a MOPS pufr. Svým složením jsou kompatibilní s kultivačními médii z Vitrolife G-Series. S roztoky se pracuje při pokojové teplotě.

 

Thawkit Cleave

Kat. č. 10167

Roztoky pro rozmražování embryí ve stádiu rýhování. ThawKit™ Cleave je druhou generací rozmrazovacích roztoků pro embrya od firmy Vitrolife. Inovované bylo nejen složení roztoků, ale také byl zjednodušen pracovní postup. Roztoky obsahují sacharózu, humánní sérový albumin, gentamicin, hyaluronan a MOPS pufr. Svým složením jsou kompatibilní s kultivačními médii z Vitrolife G-Series. S roztoky se pracuje při pokojové teplotě.

Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Více informací »