PentaGen

PrimoVision

PRIMOVISION

Time-lapse systém PrimoVision umožňuje sledovat vývoj embrya v nerušeném a ideálním prostředí po celou dobu kultivace.

Na základě informací z detailní analýzy vývoje embryí je možné s jistotou vybrat ta nejlepší pro transfer a významně zvýšit šanci na těhotenství, zkrátit čas k otěhotnění a významným způsobem snížit podíl těhotenských ztrát po transferech embryí.

 

EVO plus kamera

Kat. č. 16620

Zcela zásadním způsobem inovovaná kamera pro systém Primo Vision. Oproti původnímu modelu má 3x větší rozlišení a individuální záběr embryí. To zaručuje nejkvalitnější snímání vývoje embryí, které je dnes v Time-Lapse systémech k dispozici a umožňuje velmi kvalitní analýzu jejich vývoje. Zároveň je výrazným způsobem zvýšena spolehlivost provozu kamery, která je jasně vyjádřena 3 letou zárukou.

kamera

 

EVO plus Starting kit

Kat. č. 16621

Nová kamera EVO plus ve společném setu s novým PC a programem 5.0 Pro.

 

Control unit EVO plus (nový HP pro EVO+)

Kat. č. 16602

Nový PC HP, který podporuje provoz nového typu kamer EVO plus. Je konstruován pro spolehlivý provoz v extrémních podmínkách embryologických laboratoří (vysoká teplota a vlhkost vzduchu). Velká kapacita pevného disku umožňuje několikaletý nepřetržitý provoz a uschování dat několika stovek projektů.

 

Primo Vision Software Pro (v EVO plus starting kit)

Kat. č. 16623

Základní verze nového softwaru podporujícího provoz nových kamer EVO plus. Oproti původnímu softwaru je komplexnější, uživatelsky příjemnější a jednodušší. Podporuje provoz i starších kamer typu EVO. Tato verze je součástí nových CU a to zdarma.

software

 

Primo Vision Software Premium – licence na 3 roky

Kat. č. 16625

Rozšířená verze nového softwaru Primo Vision. Přináší zásadní novinky pro analýzu jednotlivých embryí a pro nejkvalitnější možný výběr embryí pro transfer a kryokonzervaci. Při zakoupení základní verze Pro je možné zdarma spustit na 30 dnů verzi Premium pro detailní seznámení s možnostmi, které tento program nabízí.

licence

 

Micro well group culture dish, 9 well

Kat. č. 16604

Speciálně vyvinutá miska pro PrimoVision určená ke skupinové kultivaci až 9ti embryí současně, přičemž umožňuje jejich individuální monitoring.

Jednotlivě balené, sterilní. CE certifikované a MEA testované.

9welldish

Micro well group culture dish, 16 well

Kat. č. 16606

Speciálně vyvinutá miska pro PrimoVision určená ke skupinové kultivaci až 16ti embryí současně, přičemž umožňuje jejich individuální monitoring.

Jednotlivě balené, sterilní. CE certifikované a MEA testované.

16welldish

Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Více informací »