PentaGen

EmbryoScope , EmbryoScope+, EmbryoScope 8

embryoscope, embryoscope+, EMBRYOSCOPE 8

 

Artificial Intelligence

Pomocí nové umělé inteligence (AI) a technologií hlubokého učení nadále zlepšujeme váš anotační nástroj Guided Annotation. Nová verze s AI poskytuje dokonalou rovnováhu kontroly, přesnosti a účinnosti, zajišťuje rychlé a konzistentní anotace embryí používaných pro stanovení vašich nejlepších embryí pro transfer.

Nová verze Guided Annotation, která byla vyvinutá pomocí nejmodernějších AI technologií vyškolených na 5 milionech snímků více než 12.000 embryí, je ideální pro rychlejší anotaci raných vývojových fází kvalitních embryí. Nastavení přesnosti uživatelem umožňuje vynechat anotace, které mají vysokou úroveň spolehlivosti a tyto jsou automaticky vloženy do hodnocení embryí a nevyžadují potvrzení embryologem. To dělá z Guided Annotation nástroj, který umožňuje rychlou, efektivní a přesnou anotaci embrya a umožňuje mít úplnou uživatelskou kontrolu nad úrovní automatizace. Úroveň úspory času pro anotaci se pohybuje až k 80% oproti klasické manuální anotaci u všech bazálních hodnotících programů. Některá embrya a jejich vývoj však stále vyžadují kritické lidské oko. Proto u embryí se složitější morfologií můžete snadno korigovat nebo revidovat anotace, případně zvolit přepnutí na manuální anotaci.

 

Guided Annotation 

Guided Annotation je poloautomatický vyhodnocovací systém, který dokáže ušetřit zásadní množství času oproti manuálnímu hodnocení embryí. To umožní embryologům být velmi efektivní a velmi rychle a zároveň kvalitně připravit data pro následné vyhodnocení pomocí KIDScore. Tento program je absolutní novinkou a je v oblasti všech PEM systémů naprosto jedinečný.

 

KIDScore D3 / D5

KIDScore D3/D5 je program, který umožní na základě morfokinetických dat s jasným propojením na klinická data (těhotenství) vybrat embrya s nejvyšším implantačním poteciálem a tím výrazným způsobem zvýšit úspěšnost při transferu 3. nebo 5.den. Tento výběr probíhá automaticky a ve zlomku sekundy zhodnocením morfokinetických dat všech hodnocených embryí a to pro každé jednotlivé embryo samostatně.

Oba tyto systémy jsou použitelné samostatně, nicméně jejich společným využitím se jejich přínos exponenciálně zvyšuje. Jsou kompatibilní pouze s TL systémem Embryoscope nebo Embryoscope+.

 

EmbryoScope 8

EmbryoScope 8 je určen pro kliniky, které potřebují menší kapacitu Time Lapse nebo chtějí doplnit svou aktuální sestavu. Je postaven na základě designu jako EmbryoScope+, takže nabízí stejnou nejmodernější technologii, která umožňuje stabilní kulturní prostředí pro embrya a nejvyšší kvalitu obrazu pro vyhodnocení embryí na bázi časového záznamu. Pacienti jsou automaticky registrováni v EmbryoScope 8 prostřednictvím označení unikátním BAR kódem pro vyloučení záměny pacientek.

EmbryoScope 8 je navržen tak, aby vyhovoval potřebám menších klinik, které chtějí využít stejných velkých výhod rodiny EmbryoScope. V EmbryoScopu 8 můžete současně kultivovat až 16 embryí od každé z 8 pacientek. To je ideální pro menší kliniky, které chtějí nabídnout Time Lapse pro více svých pacientů. Malými rozměry budete efektivně využívat prostor laboratoře, zejména tam, kde je její prostor omezen. Velká kapacita v kombinaci s malými rozměry a vysokou efektivitou práce včetně hodnocení vývoje embryí poskytuje možnost optimálního využití kapacity kliniky.

Data generovaná z EmbryoScopu 8 lze analyzovat ve softwaru EmbryoViewer, kterého součástí mohou být adiční softwary Guided Annotation včetně umělé inteligence (AI) a KIDScore D3/D5. Metody hodnocení založené na umělé inteligenci (AI) mohou v budoucnu zpřesnit, sjednotit a zefektivnit procesy pomocí metod hlubokého učení, které umožní v budoucnosti plně automatizovanou klasifikaci embryí kultivovaných v EmbryoScopu 8 a v ostatních modelech této řady Time Lapsů.

EmbryoScope 8 je kompatibilní pouze s novým EmbryoServerem HP.

 

 

EmbryoScope+

Time-lapse systém Embryoscope+ umožňuje sledovat vývoj embrya v nerušeném a ideálním prostředí po celou dobu kultivace.

Na základě informací z detailní analýzy vývoje embryí je možné s jistotou vybrat ta nejlepší pro transfer a významně zvýšit šanci na těhotenství, zkrátit čas k otěhotnění a významným způsobem snížit podíl těhotenských ztrát po transferech embryí.

Absolutní novinka v oblasti Time-Lapse technologií pro monitoring embryí, která zavádí zcela nové standardy v této oblasti. Má více než dvojnásobnou kapacitu než jakýkoliv jiný systém na trhu – 15 kultivačních míst po 16ti embryích při velmi malých rozměrech přístroje (55x50x60 cm). Integrován je zcela unikátní systém identifikace pacientek pomocí jedinečného čárového kódu, který zaručuje nejlepší prevenci záměny misek. Vnitřní konstrukce EmbryoScopu+ zaručuje maximálně stabilní kultivační podmínky díky minimálním vnitřním rozměrům inkubátoru a absolutní minimalizaci kontaktu s vnějším prostředím při manipulaci s miskami. A to při minimální spotřebě plynů CO2 a N2. Přístroj je certifikován CE ve třídě IIa a je plně schválen pro provoz na IVF klinikách v běžném provozu. Součástí analyzačního softwaru může být KIDScore D3/D5, což je velmi sofistikovaný algoritmus, který výrazně zvyšuje úspěšnost cyklů kvalitnějším výběrem nejlepších embryí pro transfer.

EmbryoScopePlus

EmbryoSlide+ pro EmbryoScope+ a EmbryoScope 8

(40 x 1 units single packed)

Kat. č. 16450

Speciální kultivační miska do Embryoscopu+ a EmbryoScopu 8. Obsahuje 16 kultivačních míst pro embrya, což je nejvíce ze všech TL systémů. Má místo pro nalepení jedinečného identifikačního štítku pro zamezení chyby v identifikaci pacientky.

EmbryoSlideculturedish3

EmbryoScope

Time-lapse systém EmbryoScope umožňuje sledovat vývoj embrya v nerušeném a ideálním prostředí po celou dobu kultivace.

Na základě informací z detailní analýzy vývoje embryí je možné s jistotou vybrat ta nejlepší pro transfer a významně zvýšit šanci na těhotenství, zkrátit čas k otěhotnění a významným způsobem snížit podíl těhotenských ztrát po transferech embryí.

Historicky první systém Time-Lapse pro monitoring embryí. Od roku 2009, kdy byl jako první z těchto systémů schválen pro klinické použití, v něm na celém světě proběhlo více než 350 000 cyklů ve více než 50ti zemích. Stal se více než standardem pro Time-Lapse systémy v embryologii. Jeho jasný přínos pro zvýšení úspěšnosti cyklů je prokázán na mnoha klinických studiích. Jeho dostatečná kapacita 6 kultivačních míst po 12ti embryích je plně dostatečná pro většinu menších a středně velkých IVF klinik. Jeho velmi malé rozměry ušetří spoustu místa v laboratoři a jsou nejmenší ze všech Time-Lapse systémů na trhu. Součástí analyzačního softwaru může být KIDScore D3/D5, což je velmi sofistikovaný algoritmus, který výrazně zvyšuje úspěšnost cyklů kvalitnějším výběrem nejlepších embryí pro transfer.

EmbryosScope

EmbryoSlide pro EmbryoScope

(50 x 1 units single packed)

Kat. č. 16350

Speciální kultivační miska do Embryoscopu. Obsahuje 12 individuálních kultivačních míst pro embrya. Ergonomický tvar umožňuje pohodlnou manipulaci s miskou.

EmbryoSlideculturedish5

 

This website uses cookies as part of the provision of services. You can adjust the settings for the use and availability of cookies in the settings of your browser. Více informací »