PentaGen

POMALÉ MRAŽENÍ

Kryokonzervace embryí pomalým mražením i vitrifikací a kryokonzervace semene. Veškeré roztoky i příslušenství mají CE.

 

Freezekit Cleave

Kat. č. 10166

Roztoky pro zmražení embryí ve stádiu rýhování. FreezeKit™ Cleave je druhou generací zmrazovacích roztoků pro embrya od firmy Vitrolife. Inovované bylo nejen složení roztoků, ale také byl zjednodušen pracovní postup. Jako kryoprotektivum je použita sacharóza a pouze jeden roztok obsahuje také propylenglykol (propandiol). Roztoky dále obsahují humánní sérový albumin, gentamicin, hyaluronan a MOPS pufr. Svým složením jsou kompatibilní s kultivačními médii z Vitrolife G-Series. S roztoky se pracuje při pokojové teplotě.

 

Thawkit Cleave

Kat. č. 10167

Roztoky pro rozmražování embryí ve stádiu rýhování. ThawKit™ Cleave je druhou generací rozmrazovacích roztoků pro embrya od firmy Vitrolife. Inovované bylo nejen složení roztoků, ale také byl zjednodušen pracovní postup. Roztoky obsahují sacharózu, humánní sérový albumin, gentamicin, hyaluronan a MOPS pufr. Svým složením jsou kompatibilní s kultivačními médii z Vitrolife G-Series. S roztoky se pracuje při pokojové teplotě.

 

G-Freezkit Blast

Kat. č. 10075

Médium pro zamražování embryí ve stádiu blastocysty. Pufrováné MOPS pro pužití v přírodní atmosféře. Zahrnuje i esenciální a neesenciální aminokyseliny.

 

G-Thawkit Blast

Kat. č. 10076

Médium pro roozmražování embryí ve stadiu blastocysty. Pufrováné MOPS pro použití v přírodní atmosféře. Zahrnuje i esenciální a neesenciální aminokyseliny.

This website uses cookies as part of the provision of services. You can adjust the settings for the use and availability of cookies in the settings of your browser. Více informací »