PentaGen

Monitoring chimerismu

Biotype Mentype® Chimera® (CE IVD)    

Mentype® Chimera® je kit detekující dvanáct vysoce polymorfních autosomálních markerů vhodných k analýze chimérismu po transplantaci kostní dřeně v jedné PCR reakci. Každá PCR reakce obsahuje také marker pro amelogenin. Kit je založen na fragmentační analýze na sekvenátorech ABI.

 

Biotype Mentype® DIPscreen® (CE IVD)    

Kit Mentype® DIPscreen umožňuje screening 33 delečních a 33 inserčních polymorfismů (DIP, INDELS) v jediné reakci. Společně s kitem Mentype® DIPquant se jedná o vysoce citlivý komplexní systém umožňující včasnou kvantitativní detekci remise maligních buněk v krvi pacientů po transplantaci kostní dřeně.

Pro vyhodnocení výsledků lze použít software ChimerisTM Monitor.

 

Biotype Mentype® DIPquant® (CE IVD)    

Kit Mentype® DIPquant umožňuje kvantitativní alelově-specifickou Real-Time PCR analýzu vybraných DIP markerů. V rámci kitu si lze vybrat z 57 delečních/inserčních polymorfismů (DIP, INDELS). Společně s kitem Mentype® DIPscreen se jedná o vysoce citlivý komplexní systém umožňující včasnou kvantitativní detekci remise maligních buněk v krvi pacientů po transplantaci kostní dřeně.

Pro vyhodnocení výsledků lze použít software ChimerisTM Monitor.

Ez a weboldal cookie -kat használ a szolgáltatásnyújtás részeként. A cookie -k használatára és elérhetőségére vonatkozó beállításokat a böngészője beállításaiban módosíthatja. Több információ »