PentaGen

Archer VariantPlex panely

Široká paleta NGS kitů  pro detekci SNVs, Indels a CNVs v somatických i germinálních vzorcích. Předností kitů je využití molekulárních barkódů (MBCs) a snadný pracovní postup díky unikátnímu systému lyofilizovaných reagencií.  Pro vyhodnocení výsledků je používán firemní Archer® Analysis 5 software s vlastní databází ArcherQuiver™napojený i na databáze Ensembl VEP, Clinvar a COSMIC.

Core AML kit

Core Myeloid kit

Myeloid kit

Kit pro detekci mutací v 10 genech spojených s AML spolu s detekcí ITD v genu FLT3.

Kit pro detekci mutací v 37 genech asociovaných s AML, MPN a MDS.

Kit pro detekci mutací v 72 genech spojených s AML, MPN, MDS a lymfoidními malignitami.

 

Archer FusionPlex panely

Široká paleta NGS kitů  pro detekci fúzí, zlomů, CNVs, SNVs a Indels. Přednostní kitů je využití molekulárních barkódů (MBCs), snadný pracovní postup díky unikátnímu systému lyofilizovaných reagencií a zejména možnost detekovat fúze s neznámým fúzním partnerem.  Pro vyhodnocení výsledků je používán firemní Archer® Analysis 5 software s vlastní databází ArcherQuiver™ napojený i na databáze Ensembl VEP, Clinvar a COSMIC.

Myeloid Focus kit

Heme V2 kit

ALL kit

Kit pro identifikaci fúzí a bodových mutací v 10 kritických myeloidních targetech, včetně ABL1.

Kit pro identifikaci fúzí 20 genů spojených s hematologickými malignitami.

Kit pro detekci fúzí, bodových mutací a relativní úrovně exprese 81 genů spojených s ALL.

Myeloid kit

Lymphoma kit

Pan-Heme kit

Kit pro detekci fúzí, bodových mutací a relativní úrovně exprese u 84 genů spojených s myeloidními malignitami.

Kit pro detekci fúzí, bodových mutací a úrovně exprese u 125 genů spojených s lymfomy.

Kit pro detekci bodových mutací, fúzí a úrovně RNA exprese a imbalancí u více než 199 genů spojených s myeloidními a lymfoidními malignitami.

 

SOPHiA Myeloid Solution (CE IVD)

SOPHiA Myeloid Plus Solution (RUO)

SOPHiA Extended Myeloid Solution (RUO)

NGS panely renomované švýcarské společnosti detekují kromě SNVs, Indels a CNVs také fůze genů asociovaných se vznikem akutní myeloidní leukemie, myelodysplastického syndromu, myoproliferativní neoplásie atd. Panely zahrnují až 98 genů a 119 fůzí genů. Součástí řešení je i unikátní software pro vyhodnocení výsledků SOPHiA DDM, který je zahrnut v ceně kitu. Kity jsou validovány pro sekvenátory Illumina a Thermofisher.

 

SOPHiA Lymphoma Solution (RUO)

NGS panely renomované švýcarské společnosti detekují SNVs, Indels a CNVs v genech asociovaných se vznikem lymphomů B- a T- buněk atd.  Součástí řešení je i unikátní software pro vyhodnocení výsledků SOPHiA DDM, který je zahrnut v ceně kitu. Kity jsou validovány pro sekvenátory Illumina a Thermofisher.

Ez a weboldal cookie -kat használ a szolgáltatásnyújtás részeként. A cookie -k használatára és elérhetőségére vonatkozó beállításokat a böngészője beállításaiban módosíthatja. Több információ »