PentaGen

POMALÉ MRAŽENÍ

Kryokonzervace embryí pomalým mražením i vitrifikací a kryokonzervace semene. Veškeré roztoky i příslušenství mají CE.

 

Freezekit Cleave

Kat. č. 10166

Roztoky pro zmražení embryí ve stádiu rýhování. FreezeKit™ Cleave je druhou generací zmrazovacích roztoků pro embrya od firmy Vitrolife. Inovované bylo nejen složení roztoků, ale také byl zjednodušen pracovní postup. Jako kryoprotektivum je použita sacharóza a pouze jeden roztok obsahuje také propylenglykol (propandiol). Roztoky dále obsahují humánní sérový albumin, gentamicin, hyaluronan a MOPS pufr. Svým složením jsou kompatibilní s kultivačními médii z Vitrolife G-Series. S roztoky se pracuje při pokojové teplotě.

 

Thawkit Cleave

Kat. č. 10167

Roztoky pro rozmražování embryí ve stádiu rýhování. ThawKit™ Cleave je druhou generací rozmrazovacích roztoků pro embrya od firmy Vitrolife. Inovované bylo nejen složení roztoků, ale také byl zjednodušen pracovní postup. Roztoky obsahují sacharózu, humánní sérový albumin, gentamicin, hyaluronan a MOPS pufr. Svým složením jsou kompatibilní s kultivačními médii z Vitrolife G-Series. S roztoky se pracuje při pokojové teplotě.

 

G-Freezkit Blast

Kat. č. 10075

Médium pro zamražování embryí ve stádiu blastocysty. Pufrováné MOPS pro pužití v přírodní atmosféře. Zahrnuje i esenciální a neesenciální aminokyseliny.

 

G-Thawkit Blast

Kat. č. 10076

Médium pro roozmražování embryí ve stadiu blastocysty. Pufrováné MOPS pro použití v přírodní atmosféře. Zahrnuje i esenciální a neesenciální aminokyseliny.

Ez a weboldal cookie -kat használ a szolgáltatásnyújtás részeként. A cookie -k használatára és elérhetőségére vonatkozó beállításokat a böngészője beállításaiban módosíthatja. Több információ »