Workshop Diagnostiky v Maďarsku

V polovině května jsme pro naše klienty uspořádali jedinečný diagnostický workshop v maďarské Budapešti.

Čím byl výjimečný? Protože 23 účastníkům z deseti různých institucí předali své cenné praktické laboratorní zkušenosti sami naši zákazníci.
Během akce jsme také představili nové produkty společností univ8 Genomics, SOPHiA GENETICS, ArcherDx, Paragon Genomics nebo Wuhan Health Care.

Všem děkujeme a těšíme se na další akce a setkání se společností PentaGen.

 

Workshop Diagnostiky v Maďarsku

 

DNA Diagnostika 2024

Český diagnostický tým PentaGenu se zúčastnil konference DNA Diagnostika 2024 v Brně.

Byla to skvělá příležitost představit letošní novinky z našeho portfolia:

 

  • kompletní řešení pro genomové profilování od společnosti Archer,
  • univerzální pipeline od Sophia Genetics umožňující analýzu jakéhokoli germinálního panelu o velikosti až 500 genů,
  • Kit Myeloid-NDC od společnosti Univ8 Genomics pro vyšetření myeloidních malignit,
  • Společnost Singleron Biotechnologies poskytující řešení pro sekvenování a analýzu jednotlivých buněk!

 

Tyto inovace nám umožňují poskytovat ještě přesnější diagnostické služby a přibližují nás k personalizované zdravotní péči a hlubšímu pochopení genetických složitostí.

Děkujeme organizátorům za skvělou konferenci a těšíme se na další příležitosti ke spolupráci s odborníky z celého světa.

 

DNA Diagnostika 2024

 

 

Kaprasův den 2/2024

Dne 14. února se český diagnostický tým zúčastnil 22. ročníku konference Kaprasův den, jejímž tématem byla "Klinická genetika". Formou přednášky byly představeny novinky v našem portfoliu pro rok 2024, jako jsou nové panely Archer TMB, univerzální pipeline od SOPHiA Genetics a nový panel Myeloid-NDC od Univ8 Genomics.

 

 

 
 
 
 

Workshop Gx media 2/2024

Uspořádali jsme dva semináře na téma oxidativního stresu při práci s embryi v IVF laboratoři a představili jsme novou revoluční řadu kultivačních médií s antioxidanty od firmy Vitrolife, které dokáží tento oxidativní stres účinně redukovat a ovlivňovat tak pozitivně výsledky celého IVF procesu.

 
 
 
 
 
 

Firemní akce v lázních Slatinice v 1/2024.

V lednu tohoto roku jsme v rámci firemní akce navšítivili léčebné lázně Slatinice, které se nachází blízko Olomouce. Zde jsme měli mimojiné možnost vyzkoušet některé léčebné procedury. Po celou dobu našeho "firemka" vládla pohodová atmosféra, která byla prokládána jak odbornými přednáškami, tak i fajn zábavou, která byla zakončena vystoupením světoznámého kouzelníka Tomasiana.