O nás

PentaGen s.r.o. je česká společnost, založena roku 2007, která se zabývá distribucí produktů pro laboratorní a molekulární diagnostiku a pro centra asistované reprodukce na území České a Slovenské republiky, Maďarska a Polska.

Produkty nejen dodáváme, ale poskytujeme našim obchodním partnerům i komplexní zaškolení v práci s nimi, včetně řešení troubleshootingu. Naši specialisti s dlouholetými zkušenostmi poradí nejen s potřebným přístrojovým vybavením včetně instalace v laboratoři, ale zajišťujeme i technickou podporu. Největší důraz klademe na rychlý, profesionální a vysoce prozákaznický servis.

Naší specializací jsou inovativní produkty a metodiky, které nabízíme velmi často jako první na trhu. Pro naše obchodní partnery znamenají tato inovativní řešení náskok před konkurencí. Díky tomu mohou zdravotnická zařízení rychleji odhalit a stanovit správnou diagnózu a zahájit tak včasnou léčbu u pacienta.

Našimi obchodnimi partnery jsou především nemocnice, soukromé diagnostické laboratoře a centra asistované reprodukce.

 

Nechceme být největší, chceme být nejlepší!

 

Management společnosti


 

Tým Diagnostika

 

Tým Reprodukce 

 

Tým Logistika

 

Tým OfficeCertifikace

Firma PentaGen opakovaně úspěšně plní podmínky norem ISO 13485:2016 pro distribuci zdravotnických prostředků a ISO 9001:2015 pro systém managementu kvality.

 

Na níže uvedeném odkazu se můžete podívat na naše poslední firemní akce:

Firemní akce